Producenci
Zyxel Przełącznik XMG1915-10EP XMG1915-10EP-EU0101F
Opis
Seria Zyxel XMG1915 to wszechstronna rodzina inteligentnych zarządzanych przełączników o prędkości 2,5 Gb/s, dostępna w trzech modelach z i bez możliwości zasilania przez Ethernet (PoE). Każdy port Ethernet na tych modelach obsługuje prędkość 2,5 Gb/s, a dodatkowo są wyposażone w dwa porty SFP+ o prędkości 10 Gb/s, aby sprostać rosnącym potrzebom firm w zakresie wysokich prędkości sieciowych.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | SMART |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 80 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 59.5 Mpps |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 12 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| VLAN |
|
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 150 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 394499 h |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 100 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary | 306 x 225 x 64 mm |
| Waga | 0.78 kg |