Producenci
Zyxel Przełącznik XMG1930-30, 24-port 2.5GbE Smart Managed Layer 2 Switch with 4 10GbE and 2 SFP+ Uplink
Opis
Seria XMG1930 to rodzina inteligentnych zarządzanych przełączników Multi-Gigabit Lite-L3, obejmująca 2 modele, z opcjami z i bez zasilania PoE. Oprócz swoich gęsto upakowanych dwudziestu czterech portów 2.5G, które pełnią rolę wydajnego przełącznika dostępu do aktualizacji z standardowej sieci gigabitowej, przełączniki oferują także cztery porty Multi-Gigabit 10G, aby rozszerzyć połączenie sieciowe do punktów dostępu WiFi 6/6E lub serwerów 10G, wraz z dwoma dodatkowymi portami światłowodowymi 10G, zapewniając rozszerzalność i odporność. Model z zasilaniem PoE, XMG1930-30HP, obsługuje zarówno PoE+ jak i PoE++ z dużym budżetem mocy wynoszącym 700 W, oferując dużą elastyczność do wdrożenia punktów dostępu WiFi 6/6E oraz WiFi 7; natomiast model bez zasilania PoE, XMG1930-30, jest idealny dla dostawców usług internetowych o wysokich prędkościach do przesiadki z tradycyjnych prędkości 1G/2.5G dla każdego użytkownika.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | SMART |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 24 |
| Liczba portów 10Gb | 4 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 240 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 178.5 Mpps |
| Bufor pakietów | 2 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 12 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| VLAN |
|
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Funkcje L2 |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 67.1 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 5322175.59 h |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 100 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary | 441 x 270 x 44 mm |
| Waga | 3.81 kg |