Producenci
Zyxel Przełącznik XMG1930-30HP, 24-port 2.5GbE Smart Managed Layer 2 PoE 700W 22xPoE+/8xPoE++ Switch with 4 10GbE and 2 SFP+ Uplink
Opis
- Obsługa technologii Multi-Gigabit w kombinacjach 2,5G i 10G zapewnia elastyczność w przypadku wdrożeń Multi-Gig o dużej gęstości
- Główne porty obsługują prędkość do 2,5G, co sprawia, że Switch jest idealnym rozwiązaniem dla dostawców usług szybkiego Internetu, umożliwiających każdemu użytkownikowi przejście z tradycyjnego 1G/2.5G
- Ekosystem Nebula oferuje ujednoliconą obsługę sieci w chmurze, od sieci przewodowej, bezprzewodowej i bramy bezpieczeństwa
- Uzyskaj dostęp do pełnego zestawu funkcji dostępnych od pierwszego dnia zakupu i zarządzaj nim za pośrednictwem lokalnego internetowego interfejsu GUI
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | SMART |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 24 |
| Liczba portów 10Gb | 4 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 24 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 240 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 178.5 Mpps |
| Bufor pakietów | 2 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 12 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| VLAN |
|
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Funkcje L2 |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 864.1 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 587922.31 h |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 100 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary | 441 x 330 x 44 mm |
| Waga | 4.85 kg |