Producenci
Zyxel Przełącznik niezarządzalny GS1100-24Ev3 24xGbE GS1100-24E-EU0103F
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 48 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 35.7 MB/s |
| Bufor pakietów | 525 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 10 KB |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 13 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 366 h |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | 100 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary | 267 x 162 x 42 mm |
| Waga | 1.5 kg |