Producenci
Zyxel Przełącznik zarządzalny GS1350-26HP CCTV PoE LR 375W
Opis
Przełącznik zarządzalny GS1350-26HP CCTV PoE LR 375W
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 24 |
| Liczba portów COMBO | 2 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 52 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 38.7 Mpps |
| Bufor pakietów | 525 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 888495 h |
| Zasilanie | 100 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary | 441 x 270 x 44 mm |
| Waga | 3.58 kg |