Producenci
Zyxel Przełącznik zarządzalny GS1350-6HP CCTV PoE LR 60W 802.3BT
Opis
Przełącznik zarządzalny GS1350-6HP CCTV PoE LR 60W 802.3BT
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 5 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | 1 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 12 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 8.9 Mpps |
| Bufor pakietów | 525 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 2021885 h |
| Zasilanie | 52 V - 57 V DC |
| Wymiary | 193 x 84 x 26 mm |
| Waga | 0.41 kg |