Producenci
Zyxel Przełącznik zarządzalny GS1900-24E-EU0103F 24port GbE Smart 24x100/1000
Opis
Seria Zyxel GS1900 oferuje inteligentny przełącznik zarządzany GbE z gigabitową prędkością i podstawowymi funkcjami zarządzania, które zapewniają elastyczność i łączność sieci firmowej. Seria GS1900 oferuje energooszczędne funkcje i pełną obsługę protokołu IPv6, dzięki czemu sieć jest gotowa na przyszłe rozszerzenia. Ponadto modele PoE obsługują IEEE 802. 3at z maksymalną wydajnością 30 W na port. Inteligentne i bezwentylatorowe konstrukcje serii GS1900 umożliwiają sieciom cichą pracę w biurze.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | SMART |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 48 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 35.7 Mpps |
| Bufor pakietów | 525 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9000 KB |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Pobór mocy | 15.1 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 804.714 s |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | 100 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary | 267 x 162 x 42 mm |
| Waga | 1.56 kg |