Producenci
Zyxel Przełącznik zarządzalny XGS2220-54-EU0101 F L3, 24x1G RJ45 2x10mG
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 48 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | 2 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Liczba portów SFP28 | 1 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 216 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 161 MB/s |
| Bufor pakietów | 2 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 32000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| QoS |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Funkcje L2 |
|
| Funkcje L3 |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 57.31 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 298.735 h |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | 100 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary | 441 x 270 x 44 mm |
| Waga | 3.85 kg |