Producenci
Zyxel Punk dostępowy WAX620D-6E-EU0101F
Opis
WiFi 6E najszybsza prędkość KIEDYKOLWIEK
Wi-Fi 6E, rozszerzona wersja Wi-Fi 6, zapewnia ogromny skok innowacji w branży bezprzewodowej, wprowadzając ją do znacznie szerszego spektrum radiowego 6 GHz, które ponad dwukrotnie zwiększa przepustowość Wi-Fi, aby jeszcze bardziej sprostać dzisiejszym wymaganiom i wyzwaniom jutra.
Zawiera wszystkie zalety funkcji Wi-Fi 6, takie jak OFDMA, MU MIMO, BSS Colouring, i przenosi je do zupełnie nowej, wolnej od zakłóceń częstotliwości 6 GHz, która ponad dwukrotnie zwiększa przepustowość Wi-Fi, zapewniając ultraszybkie połączenia z niskimi opóźnieniami.
2,5X większa pojemność dzięki nowemu pasmu 6GHz
Dzięki prędkości Wi-Fi do 5,4 Gb/s Zyxel WAX620D-6E jest w pełni wyposażony w technologię Wi-Fi 6E nowej generacji, zapewniającą ultraszybkie prędkości i połączenia o niskich opóźnieniach.
Elastyczna konstrukcja radia BandFlex
Zyxel WAX620D-6E to dwuradiowy punkt dostępowy z konstrukcją radiową BandFlex, który może obsługiwać 5 GHz lub 6 GHz w zależności od konfiguracji, co czyni go najbardziej ekonomicznym wyborem, który pasuje do istniejącego zasięgu 5 GHz, a także zabezpiecza wykorzystanie 6 GHz na przyszłość.
Wzmocnienie Zyxela 6E
Strumienie 4x4 o wysokim wzmocnieniu w konstrukcji 6 GHz pomagają zwiększyć maksymalne zyski w formowaniu wiązki nadawczej i odbieraniu MIMO, aby rozszerzyć zasięg i zmaksymalizować wydajność nowego pasma.
Doskonała wydajność dzięki podwójnie zoptymalizowanej antenie
Zaprojektowany z innowacyjną podwójnie zoptymalizowaną anteną, WAX620D-6E dostosowuje się zarówno do instalacji ściennych, jak i sufitowych. Użytkownicy mogą łatwo przełączać się między dwoma zoptymalizowanymi trybami anteny, aby dopasować się do każdej sytuacji, aby zwiększyć wydajność Wi-Fi.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port PoE |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11ac |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie
Uwierzytelnianie
Zarządzanie dostępem
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Tryb pracy
Narzędzie ZON
Konfiguracje scentralizowane i wsadowe
Web UI/CLI |
| Funkcje specjalne | Funkcja WLAN:
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 650 g |
| Wymiary | 180 x 180 x 42 mm |
| Pozostałe parametry | Typ anteny 4x4 + 2x2 Podwójnie zoptymalizowana antena
|