Producenci
Zyxel Punkt dostępowy NWA50AX-EU0102F Nebula AP SP WiFi6 802.11ax
Opis
Zyxel NWA50AX to punkt dostępowy WiFi 6, który posiada odpowiedni zestaw funkcji dla małych firm i użytkowników SoHo chcących przejść na 11ax (WiFi 6). Obsługuje zarówno lokalne zarządzanie GUI, jak i zarządzanie siecią w chmurze Nebula, prosta konfiguracja Zyxel NWA50AX pozwala na szybkie skonfigurowanie punktu dostępowego za pomocą zaledwie kilku kliknięć, co sprawia, że bardzo łatwo jest samodzielnie skonfigurować sieć dla gości i pracowników i zacząć cieszyć się ultraszybkimi prędkościami WiFi 6 w mgnieniu oka.
Obsługa zarówno 2.4Ghz i 5Ghz częstotliwości ma na celu umożliwienie Ci cieszenia się wszystkimi najlepszymi rzeczami jakie WiFi 6 ma do zaoferowania, takich jak szybsze prędkości nawet w zatłoczonych środowiskach. Rozszerzony zasięg w sieci bezprzewodowej, zwiększona pojemność dla wdrożeń IoT, i o wiele więcej.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 4 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Centralized and batch configurations
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 290 g |
| Wymiary | 140 x 140 x 37.5 mm |