Producenci
Zyxel Router LTE-A Portable Cat6 LTE2566-M634-EUZNV1FZNV1
Opis
Dane techniczne
| Model | LTE2566-M634 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WPA2-PSK, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Porty we/wy | 1 x micro USB |
| Karta SIM | Micro |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 118.2 x 65 x 15.7 mm |