Producenci
Zyxel Router Nebula LTE3301-PLUS LTE 1Y Pro CAT6 AC1200 WiFi 4xGbE NebulaFlex
Opis
Szukasz non-stop połączenia internetowego?
LTE3301-PLUS jest wyposażony w 4G LTE-A i Gigabit Ethernet Dual-WAN dla nieprzerwanego połączenia. Jest to idealne rozwiązanie dla małych firm, firm domowych lub firm startupowych, które chcą zapewnić non-stop połączenie internetowe dla swojej firmy lub użytku domowego, zastępując lub zabezpieczając istniejącą usługę szerokopasmową.
Potrzeba szybkości?
Ciesz się najlepszą technologią Cat. 6 4G LTE-A z szybkością transmisji danych do 300 Mb/s. Integruje dwie zewnętrzne rozszerzalne anteny LTE/3G, które mogą poprawić odbiór sygnału. Wykorzystuje również AC1200 2,4/5GHz Dual Band Concurrent WiFi. Uzyskaj stabilne i szybkie połączenie Wi-Fi, dzięki czemu możesz prowadzić wideokonferencję z klientem lub przesyłać strumieniowo wideo 4K bez zacięć.
Dane techniczne
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | WPA2-Personal |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta SIM | Micro |
| Zasilanie | 110 - 240 V AC/12 V 1.5 A DC |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 500 g |
| Wymiary | 210 x 115 x 33 mm |