Producenci
Zyxel Router bezprzewodowy LTE5398-M904-EU01V1F
Opis
Maksymalnie wydajna sieć, łatwiejsze życie!
Łączy w sobie funkcje WAN AP, bramy LAN oraz VoIP/VoLTE*/telefonu w jednym pudełku. Dzięki łatwemu w nawigacji interfejsowi i minimalistycznemu wyglądowi pomaga uczynić Twoje życie łatwiejszym!
Bezprzewodowa wolność
Instalacja kablowego internetu nie jest wcale opłacalna/czasochłonna. Może uwolnić Cię od instalacji kablowej dzięki bezprzewodowej technologii 4G LTE dla każdej lokalizacji ze słabym połączeniem przewodowym. Nieważne, czy masz już router, czy nie, urządzenie może działać zarówno w trybie mostu, jak i routera, dzięki czemu jest łatwe do wdrożenia i zintegrowania z istniejącym środowiskiem.
Wyjątkowa szybkość, sygnał i wydajność
Wyposażony w Cat.18, najwyższy poziom technologii 4G LTE-A, połączenia dla prędkości downlink mogą osiągnąć do 1.2 Gbps dzięki 5-pasmowej agregacji nośników i wbudowanym antenom 4x4 MIMO o wysokiej wydajności. Jeszcze lepiej, osadzone są dwa zewnętrzne porty antenowe LTE, które mogą zwiększyć odbiór sygnału. Ciesz się szybkim mobilnym internetem.
Bezproblemowa łączność
Funkcja "Dual-WAN failover" pozwala skongurować LTE jako rezerwę, gdy wydajność głównego połączenia przewodowego spada lub ustawić LTE jako główne połączenie, a port LAN jako zapasowy WAN, aby utrzymać niezawodne połączenie sieciowe.
Połączenie możliwe w każdym miejscu
Wykorzystuje dwupasmowe współbieżne Wi-Fi 2.4/5GHz. Podziel się swoim Wi-Fi z maksymalnie 32* urządzeniami Wi-Fi jednocześnie. Połącz go z potężną bramą bezpieczeństwa, przełącznikami, serwerami NAS, telefonami VoIP/VoLTE lub innymi urządzeniami, aby zaspokoić potrzeby sieciowe Twojej firmy lub rodziny przez cały dzień.
Prosta konstrukcja, Łatwe zarządzanie
Został zaprojektowany z elegancją i oszczędzającym miejsce stylem. Funkcja plug-and-play, przyjazna dla użytkownika darmowa aplikacja "Zyxel Air" oraz intuicyjny interfejs graficzny strony internetowej zapewniają przyjemne i łatwe w obsłudze zarządzanie za pomocą urządzenia mobilnego lub komputera.
Dane techniczne
| Model | LTE5398-M904 |
| Typ | xDSL |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 599 g |
| Wymiary | 100 x 100 x 205 mm |
| Pozostałe parametry |
|