Producenci
Zyxel Router wewnętrzny FWA510 5G FWA-510-EU0102F
Opis
Router mobilny Nebula FWA510 oferuje niezrównane mobilne szerokopasmowe połączenie z technologią 5G NR i zapewnia niesamowitą prędkość 5G przez WiFi 6 dla nawet 64 urządzeń. Ten router typu plug-and-play skraca czas wdrażania i koszty dzięki samodzielnej instalacji przez użytkownika, umożliwiając szybkie podłączenie do szerokopasmowego Internetu. Niech Nebula FWA510 zapewni płynne ultra-szerokopasmowe połączenie dla płynnego streamingu w jakości 4K/8K, lepszych doświadczeń w grach czy nauki oraz nieprzerwanych wideokonferencji. Odkryj prawdziwy potencjał 5G dzięki Nebula FWA510 od Zyxel!
Dane techniczne
| Model | Nebula FWA510 5G |
| Typ | 5G |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 3400 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4-złącza na anteny |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Bezpieczeństwo | Zabezpieczenia: WPA2-Personal, WPA+WPA2, WPA2+WPA3, WPA3 |
| Karta SIM | Micro |
| Zasilanie | Zużycie energii: 48 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 1.006 kg |
| Wymiary | 132.5 x 134 x 230 mm |
| Pozostałe parametry |
|