Producenci
Zyxel Router zewnętrzny FWA710 5G FWA710-EUZNN1F
Opis
W czasach, gdy wszystko jest odległe, transformacja cyfrowa jest uważana za klucz do długoterminowego sukcesu biznesowego i może być postrzegana jako konieczna zmiana dla wszystkich firm. Od robotyki po automatyzację obecne organizacje działają w oparciu o rozwiązania cyfrowe. Aby Twoje przedsiębiorstwa były bardziej elastyczne i zdolne do radzenia sobie z dużymi zmianami, czas porzucić tradycyjną formę działania i przenieść swój biznes na wyższy poziom.
Dane techniczne
| Model | FWA710 5G |
| Typ | 5G |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 3600 MHz |
| Sieć LTE | 3400 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 9 dBi |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port PoE |
| Karta SIM | Micro |
| Certyfikaty |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 1112 g |
| Wymiary | 255 x 256 x 58 mm |