Producenci
Zyxel Router zewnętrzny FWA710 5G
Opis
Router zewnętrzny Nebula FWA710 5G NR obsługuje technologię 5G NR, jednocześnie zachowując pełną kompatybilność z sieciami 4G. Dzięki agregacji nośnej 5G Sub-6, ten mobilny router zapewnia wysokiej jakości bezprzewodowy dostęp szerokopasmowy o dużej prędkości, zwiększone bezpieczeństwo sieci oraz elastyczne opcje wdrażania dla użytkowników indywidualnych, firmowych i przedsiębiorstw.
Dane techniczne
| Model | FWA710 5G |
| Typ | 5G |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 8 dBi |
| Wymagania środowiskowe | Środowisko operacyjne
|
| Certyfikaty |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 1112 g |
| Wymiary | 255 x 256 x 58 mm |