Zyxel Switch Managed PoE 12port RGS200-12P
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Zyxel
Kod produktu: 1_595604
Opis
12-port GbE Managed PoE Switch RGS200-12P
Szybkie połączenia zapasowe oferujące stabilność komunikacji
Wysoka dostępność
Łatwa rozbudowa sieci wraz z elastyczną instalacją
https://www.zyxel.com/products_services/rgs200_12p.shtml?t=p
Dane techniczne
Klasa przełącznika Zarządzalny
Zastosowanie Dom i małe biuro
Warstwa przełączania L2
Architektura sieci FastEthernet
Liczba portów 10/100/1000 Mbps 8
Liczba portów PoE (PoE + PoE+) 8
Liczba portów SFP 4
Tryb przekazywania Store-and-forward
Przepustowość 24 MB/s
Prędkość przekazywania 17.86 MB/s
Bufor pamięci 512 KB
Rozmiar tablicy adresów MAC 8000
Obsługa ramek Jumbo Tak
Rozmiar ramki Jumbo 9 KB
VLAN
1024
Obsługiwane protokoły i standardy
QoS
Bezpieczeństwo
Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja
Typ obudowy Desktop
Wentylator Tak
Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) 568430 h
Zasilanie
Dual power input 12V~58VDC
Wymiary
77 x 127.3 x 154 mm
Waga 1.45 kg
Pozostałe parametry
Specyfikacje środowiskowe
  • Temperatura -40 ° C do 75 ° C / -40 ° F do 167 ° F
  • Wilgotność od 5% do 95% (bez kondensacji)