Producenci
Zyxel Switch XGS4600-32F 24xSFP 4xGb/SFP 4x10Gb SFP+
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | 4 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | 4 |
| Liczba portów SFP | 24 |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Tak |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 136 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 101.1 Mpps |
| Bufor pakietów | 4 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 32000 |
| Obsługiwane protokoły i standardy | - IEEE 802.3 10Base-T Ethernet |
| QoS | - Two Rate Three Color Marker (trTCM) |
| Bezpieczeństwo | - IEEE 802.1Q tag-based and port-based VLAN |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | - Zyxel iStacking™, up to 24 switches managed by a single IP address |
| Typ obudowy | Rack |
| Pobór mocy | 47 W |
| Zasilanie | 100 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymiary | 441 x 270 x 44 mm |
| Waga | 3.96 kg |