Producenci
Zyxel USG Flex Firewall 10/100/1000 1xWAN 1xSFP 4xLAN 1xUSB 1Y Bundle UTM USGFLEX100W-EU0102F
Opis
Zapora sieciowa Zyxel USG FLEX 100W z licencją UTM Security 1rok
Najnowsza seria USG-USG FLEX 100W, zapewniająca wyższy poziom wydajności i elastyczności! Platforma USG FLEX kontynuuje tradycję dostarczania najnowszych, wiodących technologii, zapewniając jednocześnie pełny pakiet subskrypcji zabezpieczeń oraz płynną i skalowalną łączność z bramą. Chcemy zapewnić najwyższą jakość obsługi wszystkim właścicielom firm!
Wyższa precyzja wykrywania zagrożeń
Zyxel Security Cloud nieustannie uczy się zbierania informacji o zagrożeniach. Seria USG FLEX obsługuje zaawansowane oprogramowanie antywirusowe z trybem ekspresowego odpytywania w chmurze, które obejmuje miliardy sygnatur. Zapytania chmurowe o wysokiej częstotliwości wykrywania pomagają zweryfikować podejrzany plik w ciągu kilku sekund.
Najlepszy sojusz na rzecz analizy zagrożeń
Aby zapewnić Twojej sieci najlepszą ochronę, USG FLEX integruje funkcję analizy zagrożeń wiodących firm i organizacji w dziedzinie cyberbezpieczeństwa w celu uzyskania skalowanych informacji w czasie rzeczywistym o plikach oraz o danych stanowiących zagrożenie. Dzięki szerszemu zasięgowi wykrywania złośliwego oprogramowania z bazą danych o wielu źródłach zwiększa się dokładność wykrywania zagrożeń. Włączone jest również filtrowanie stron, aby zabezpieczyć cały dostęp do Internetu, szczególnie w przypadku CTIRU (Counter-Terrorism Internet Referral Unit) w celu ograniczenia dostępu do materiałów terrorystycznych w Internecie.
Wysoka wielowarstwowa ochrona
Usługi zabezpieczające USG FLEX zmieniają zaporę sieciową w kompleksowe rozwiązanie zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa. Dodaj pakiet Unified Threat Management (UTM) i usługi hotelarskie, aby uzyskać ochronę i łączność spełniające potrzeby Twojej sieci. Możesz także w dowolnym momencie wybrać pojedyńczą licencję, taką jak filtrowanie stron internetowych, anti-malware, SecuReporter Premium i inne.
Elastyczna subskypcja dostosowana do Twoich potrzeb
Usługi zabezpieczające USG FLEX zmieniają zaporę sieciową w kompleksowe rozwiązanie zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa. Dodaj pakiet Unified Threat Management (UTM) i usługi hotelarskie, aby uzyskać ochronę i łączność spełniające potrzeby Twojej sieci. Możesz także w dowolnym momencie wybrać pojedyńczą licencję, taką jak filtrowanie stron internetowych, anti-malware, SecuReporter Premium i inne.
Zaktualizuj, aby bezproblemowo uzyskać migrację systemu
Jeśli nadal korzystasz z licencji serii USG, teraz jest odpowiedni czas na migrację! USG FLEX zapewnia bezproblemową aktualizację licencji z serii USG z funkcją automatycznej migracji. Skorzystaj z zupełnie nowego pakietu licencji UTM 6 w 1 zastępując dotychczasową licencję USG i zyskaj bardziej kompleksową ochronę.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Funkcje | Firewall |
| Funkcje | VPN |
| Funkcje | IPS |
| Funkcje | Anti-virus |
| Przepustowość zapory | 900 Mbit/s |
| Przepustowość VPN | 270 Mbit/s |
| IPsec VPN | 40 |
| SSL VPN | 30 |
| Przepustowość antywirusa | 360 Mbit/s |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 216 x 147.3 x 33 mm |
| Porty we/wy | 1 x SFP |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / DMZ |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 1 x Port konsoli (RJ-45) |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Waga | 0.85 kg |
| Szczegóły licencji | Licencja UTM Security - 1 rok |