Producenci
Zyxel WAC500H SP 1Y NCC Pro Pack license bundle WAC500H-EU0101F
Opis
Uzyskaj nie tylko łączność bezprzewodową, ale także przewodową i PoE
- Zyxel WAC500H został zaprojektowany z myślą o scenariuszach wdrażania w każdym pomieszczeniu. Zmienia płytkę ścienną Ethernet w nie tylko bezprzewodowy punkt dostępowy zapewniający usługę WiFi, ale także przełącznik Gigabit z PoE, zasilający telefon VoIP dla usług sieciowych ostatniej mili.
- Wyposażony w NebulaFlexTM Pro, WAC500H może być zarządzany za pośrednictwem lokalnego interfejsu zarządzania sieciowego, kontrolera sprzętowego lub z roczną bezpłatną licencją na platformę zarządzania chmurą Nebula.
Wszechstronne opcje montażu
- Wszechstronna, ale niskoprofilowa konstrukcja montażowa pozwala punktowi dostępowemu płynnie i gustownie wtopić się w każdy wystrój, gdy jest on montowany bezpośrednio na puszce, w miejscu na uboczu, a nawet na biurku.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Pasmo | 3 GHz |
| Pasmo | 850 MHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 4 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Funkcje specjalne | Tryb pracy
ZON Utility
Zyxel Wireless Optimizer
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 223 g |
| Wymiary |
|