Producenci
Zyxel WAC6303D-S Wave2 3x3Smart Antenna noPSU 802.11AC WAC6303D-S-EU01F
Opis
Administratorzy sieci zarządzający rozbudowanymi obiektami muszą zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy chcą korzystać z sieci Wi-Fi i jak trudno sprostać poszczególnym wymaganiom w ramach ograniczonego budżetu.
Zyxel oferuje przystępny cenowo punkt dostępowy o trzykrotnie wyższej wydajności 3X3: 3 MU-MIMO WAC6303D-S, który został wyposażony w Inteligentną Antenę umożliwiającą redukcję zakłóceń międzykanałowych w środowisku dużej liczby urządzeń. Wbudowana funkcja BLE Beacon zapewnia kompleksową obsługę użytkowników. Dzięki temu, WAC6303D-S nie tylko stawia czoła bieżącym wyzwaniom, ale również stanowi rozwiązanie dla nieustannie rozwijających się przyszłych potrzeb mobilnych
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.3at |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.3az |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.3af |
| Liczba anten | 3 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 4 dBi |
| Bezpieczeństwo | - WPA/WPA2-PSK |
| Zasilanie | Input: AC 100-240V, 50~60Hz |
| Kolor | Biały |
| Waga | 1.76 kg |
| Wymiary | 211 x 223 x 39 mm |