Producenci
Zyxel WAX610D SP 802.11ax 2x2 Dual Antenna 1Y NCC Pro Pack Bundle
Opis
Prawdziwe doświadczenie WiFi 6 dla każdego
- WAX610D został zaprojektowany, aby zapewnić prawdziwe wrażenia WiFi 6 wszystkim użytkownikom w różnych typach zastosowań. Dzięki sześciu łączom radiowym (strumieniom przestrzennym) (4x4: 4 przy 5 GHz, 2x2: 2 przy 2,4 GHz), funkcjom OFDMA i MU-MIMO, WAX610D zapewnia fantastyczną wydajność sieci WLAN
AP, który pasuje do Twoich potrzeb
- Oczywiście rozumiemy, że montaż AP na suficie nie zawsze jest możliwy. W trudnych warunkach, takich jak magazyny, zabytkowe budynki lub stylowe hotele, estetyka budynku ostatecznie odgrywa główną rolę. WAX610D jest wyposażony w regulowaną antenę do montażu sufitowego i ściennego (podwójna optymalizacja). Dzięki temu AP można zamontować na ścianie lub suficie bez pogorszenia wydajności i zasięgu.
Zarządzanie z dużą elastycznością
- WAX610D obsługuje NebulaFlex Pro. Daje to użytkownikom pełną elastyczność w łatwym przełączaniu między trybem zarządzanym w chmurze, zarządzanym przez kontroler i trybem autonomicznym. Masz wybór, który tryb najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / DMZ |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 6 dBi |
| Bezpieczeństwo | Authentication
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Access management
|
| Zasilanie | Zarządzanie dostępem
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 1.2 kg |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Specyfikacja środowiskowa
|