Producenci
Zyxel WRE6505 v2 Wireless Range Extneder AC750
Opis
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Funkcje specjalne | - Repeater mode |
| Zasilanie | 100 V to 240 V AC, 50/60 Hz |
| Wymagania sprzętowe | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 88.6 g |
| Wymiary | 54.8 x 45.2 x 77.8 mm |
| Unboxing |