Producenci
everActive Ładowarka USB/USB-C QC3.0 25W Biała
Opis
Ładowarka sieciowa everActive SC-370Q z gniazdem USB QC3.0 oraz USB-C PD PPS 25W.
everActive SC-370Q to solidna ładowarka sieciowa, wyposażona w gniazdo USB Quick Charge 3.0 oraz USB-C Power Delivery. Małe i kompaktowe wymiary oraz ergonomiczne umiejscowione gniazda zwiększają wygodę korzystania z ładowarki.
Gniazdo USB-C z obsługą Power Delivery 25W w zależności od typu podłączonego urządzenia automatycznie dobiera odpowiednie parametry ładowania. Dzięki temu możemy nie tylko błyskawicznie naładować smartfon czy tablet, ale również zasilić urządzenia o większym poborze mocy jak ultrabooki.
Gniazdo USB z Quick Charge 3.0 ładuje urządzenia dwukrotnie szybciej niż Quick Charge 1.0 i jest o 38% bardziej wydajne niż Quick Charge 2.0.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 25 W |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | (szer. x głęb. x wys.): 25,9 x 43,5 x 85,9 mm |
| Waga | 62.2 g |
| Pozostałe parametry | Zabezpieczenia:
|