Producenci
everActive Ładowarka sieciowa 1X USB 18W QC3.0 Biała
Opis
Ładowarka sieciowa everActive SC-250Q z gniazdem USB QC3.0 18W
everActive SC-250Q to solidna ładowarka sieciowa, wyposażona w gniazdo USB Quick Charge 3.0.
Gniazdo USB z QC3.0 ładuje urządzenia dwukrotnie szybciej niż Quick Charge 1.0 i jest o 38% bardziej wydajne niż Quick Charge 2.0.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 18 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 41.8 x 26.7 x 78.8 |
| Waga | 52 g |