Producenci
everActive Ładowarka sieciowa 1xUSB, 1A, 5W
Opis
Ładowarka sieciowa 1xUSB, 1A, 5W
Ładowarka sieciowa everActive SC-100B 1xUSB 1A. Solidna ładowarka sieciowa, wyposażona w port USB z technologią iQ Smart Charging. Małe i kompaktowe wymiary oraz ergonomiczne umiejscowienie gniazda USB zwiększa wygodę korzystania z ładowarki.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 5 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 1 A |
| Złącza | 1 x USB |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 32 g |
| Pozostałe parametry |
|