Producenci
everActive Ładowarka sieciowa 1xUSB 2,4A, 12W
Opis
Ładowarka sieciowa everActive SC-200 1xUSB 2,4A
Solidna ładowarka sieciowa, wyposażona w port USB z technologią iQ Smart Charging. Małe i kompaktowe wymiary oraz ergonomiczne umiejscowienie gniazda USB zwiększa wygodę korzystania z ładowarki.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 12 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.4 A |
| Złącza | 1 x USB |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|
| Waga | 38 g |
| Pozostałe parametry |
|