Producenci
everActive Ładowarka sieciowa 2X USB 2,4A 12W Biała
Opis
Ładowarka sieciowa everActive SC-220 2xUSB 2,4A
EverActive SC-220 to solidna ładowarka sieciowa, wyposażona w dwa porty USB z technologią iQ Smart Charging. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczba gniazd sieciowych jest mocno ograniczona i nie można użyć zwykłej jedno-portowej ładowarki sieciowej, by jednocześnie załadować więcej urządzeń.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 12 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.4 A |
| Złącza | 2 x USB |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 41,20 x 26,10 x 77,70 |
| Waga | 47 g |