Producenci
everActive Ładowarka sieciowa 3xUSB, USB-C PD 60,5W, szybkie ładowanie
Opis
Ładowarka sieciowa everActive SC-500Q z 3 gniazdami USB oraz USB-C PD 60.5W
Solidna ładowarka sieciowa, wyposażona w 3 gniazda USB oraz USB-C Power Delivery. Małe i kompaktowe wymiary oraz ergonomiczne umiejscowione gniazda zwiększają wygodę korzystania z ładowarki.
Gniazdo USB-C z obsługą Power Delivery 45W w zależności od typu podłączonego urządzenia automatycznie dobiera odpowiednie parametry ładowania. Dzięki temu możemy nie tylko błyskawicznie naładować smartfon czy tablet, ale również zasilić urządzenia o większym poborze mocy jak ultrabooki.
Trzy gniazda USB pozwalają jednocześnie naładować więcej urządzeń. Ładowarka sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczba gniazd sieciowych jest mocno ograniczona.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 60.5 W |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 3 x USB |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|
| Waga | 161 g |
| Pozostałe parametry |
|