Producenci
everActive Ładowarka sieciowa GaN 1X USB, 1X USB-C 20W QC3.0 Biała
Opis
Ładowarka sieciowa everActive GaN SC-330Q z gniazdem USB QC3.0 oraz USB-C PD 20W
Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii GaN, ładowarka od everActive jest o 30% mniejsza niż standardowa ładowarka i w rezultacie zajmuje mniej miejsca. Szeroki zakres napięcia i częstotliwości napięcia - 100-240V ~ 50-60Hz, umożliwia korzystanie z ładowarki w dowolnym miejscu na świecie. Kompaktowy rozmiar ułatwia przechowywanie, co sprawia, że urządzenie idealnie sprawdzi się w podróży.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 20 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 31.8 x 30.8 x 72.3 |
| Waga | 50 g |