Producenci
everActive Ładowarka sieciowa USB QC3.0, 18W, szybkie ładowanie
Opis
Ładowarka sieciowa everActive SC-350Q z gniazdem USB QC3.0 oraz USB-C PD 18W
Solidna ładowarka sieciowa, wyposażona w gniazdo USB Quick Charge 3.0 oraz USB-C Power Delivery. Małe i kompaktowe wymiary oraz ergonomiczne umiejscowione gniazda zwiększają wygodę korzystania z ładowarki.
Gniazdo USB-C z obsługą Power Delivery 18W w zależności od typu podłączonego urządzenia automatycznie dobiera odpowiednie parametry ładowania. Dzięki temu możemy nie tylko błyskawicznie naładować smartfon czy tablet, ale również zasilić urządzenia o większym poborze mocy jak ultrabooki.
Gniazdo USB z Quick Charge 3.0 ładuje urządzenia dwukrotnie szybciej niż Quick Charge 1.0 i jest o 38% bardziej wydajne niż Quick Charge 2.0.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 18 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|
| Waga | 56 g |
| Pozostałe parametry |
|