Producenci
everActive Powerbank 20 000 mAh 2x USB wyświetlacz LED
Opis
Power Bank (powerbank) everActive Energy Bank EB-L20k 20000 mAh.
Power bank everActive to pozycja dla ludzi aktywnych. Mimo swoich niewielkich gabarytów jest w stanie naładować kilkukrotnie każdy smartfon. Zastosowanie ogniw litowo-polimerowych zwiększa żywotność urządzenia oraz pozwala zachować kompaktowe rozmiary, gdzie grubość urządzenia to zaledwie 28.70 mm, a waga 416 g - przy pojemności 20000 mAh. Power bank everActive to Twój idealny kompan w czasie podróży. Świetnie leży w dłoni, zmieści się w każdym plecaku albo torebce.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 2 A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB micro-A |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie | kabel USB / micro USB długości ok. 29cm |
| Wymiary | 138.15 x 68.6 x 28.70 mm |
| Waga | 416 g |
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Pozostałe parametry |
|