Producenci
i-tec Adapter kablowy HDMI do VGA
Opis
Adapter kablowy HDMI do VGA
Rozszerz swój pulpit o zewnętrzny monitor VGA przez port HDMI. Ten adapter kablowy obsługuje rozdzielczość do 1920×1080 pikseli i jest odpowiedni do użytku ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w port HDMI.
Korzystanie z niego jest bardzo proste: wystarczy podłączyć adapter kablowy do portu HDMI komputera oraz podłączyć do wyświetlacza za pomocą złącza VGA i od razu rozpocznij korzystanie z niego. Sterownik jest automatycznie instalowany z systemu.
Dane techniczne
| Długość przewodu | 15 cm |
| Rodzaj | Adapter |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | D-sub 15pin Żeńska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Standard |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 191 x 110 x 35 mm |
| Waga | 94 g |
| Pozostałe parametry |
|