Producenci
i-tec Hub USB 3.0/USB-C 9 portów LAN + Power Adapter 60W
Opis
Hub USB 3.0/USB-C 9 portów LAN + Power Adapter 60W
- Wszechstronny i wydajny uniwersalny HUB do transmisji danych i ładowania
- Możliwość podłączenia do komputerów wyposażonych zarówno w porty USB-A, jak i USB-C
- Możliwość włączania i wyłączania poszczególnych portów USB
- Ochrona przeciwprzepięciowa i prądowa
- Do połączenia nie jest wymagana instalacja (Plug & Play)
Dane techniczne
| Rodzaj | Aktywny |
| Liczba portów | 9 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Porty | 7 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 2 x USB Type C Żeńska |
| Porty | 1 x RJ-45 Żeńska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Grafitowy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 180 x 47 x 23 mm |
| Waga | 152 g |