Producenci
i-tec Hub USB-C 1x USB 3.0 + 3x USB 2.0
Opis
Hub USB-C 1x USB 3.0 + 3x USB 2.0
Hub nie wymaga instalacji żadnych sterowników, wystarczy podłączyć go za pomocą kabla USB-C i od razu zacząć z niego korzystać. Koncentrator ma wbudowaną ochronę przeciwprzepięciową komputera w przypadku zwarcia na urządzeniach peryferyjnych. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niewielkiej wadze możesz zawsze nosić go w torbie, a metalowa powierzchnia ochroni piastę przed uszkodzeniami i zarysowaniami.
Dane techniczne
| Rodzaj | Pasywny |
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 1 x USB Type C Męska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Kolor | Metalowy |
| Wymiary | 100 x 17 x 7 mm |
| Waga | 20 g |