Producenci
i-tec Kabel przedłużający USB-C 30 cm
Opis
Jeżeli Twoje urządzenie posiada zbyt krótki kabel USB dla twoich potrzeb, możesz użyć naszego przedłużacza, aby zwiększyć obszar roboczy o 30 cm. Kabel przedłużający jest odporny na zginanie i odkształcania i będzie się sprawdzał przy codziennym użytku nie tylko na biurku, ale także w podróży.
Dane techniczne
| Długość przewodu | 30 cm |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Złącza #2 | USB Typ C Żeńska |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 20 x 13 x 300 mm |
| Waga | 21 g |
| Akcesoria w zestawie | i-tec USB-C Kabel przedłużający (30cm) |