Producenci
i-tec MYSAFE Advanced 3,5" USB 3.0 Obudowa zewnętrzna na dyski HDD i SSD SATA I II III czarna aluminiowa
Opis
USB 3.0 Advance Black HDD to zewnętrzna obudowa na dyski twarde 3,5" SATA I, II, III.
Podłączenie przez USB 3.0 oferuje szybki transfer danych (do 5 Gb/s). Obudowa jest wstecznie kompatybilna z USB 2.0/1.1. Obudowa posiada solidną aluminiową konstrukcję zapewniającą bardzo dobre odprowadzanie ciepła. Możliwość ustawienia w pionie lub poziomie, dzięki dołączonej podstawce. Szybki i prosty montaż dysku.
Dane techniczne
| Typ | Obudowa zewnętrzna |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA I - 1,5 Gb/s |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Interfejs dysku | SATA II - 3 Gb/s |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Materiał | Aluminium |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 200 x 115 x 31 mm |
| Waga | 270 g |
| Akcesoria w zestawie | - Zewnętrzna obudowa na 3,5" HDD |
| Pozostałe parametry | - Solidna aluminiowa konstrukcja zapewniająca bardzo dobre odprowadzanie ciepła oraz bezpieczeństwo dysku |