Producenci
i-tec MYSAFE AluBasic 2.5'' USB 3.0 SATA I/II/III HDD SSD BLACK
Opis
i-tec USB 3.0 MySafe AluBasic to zewnętrzna obudowa na dyski 2.5" SATA I/II/III HDD oraz SSD z wysokością do 9.5 mm. Podłączenie przez USB 3.0 zapewnia szybką prędkość transmisji danych (do 5 Gbps). Obudowa jest wstecznie kompatybilna z USB 2.0. Solidna aluminiowa konstrukcja zapewniająca bardzo dobre odprowadzanie ciepła oraz bezpieczeństwo dysku. Obudowa posiada w zestawie kabel USB.
Dane techniczne
| Typ | Obudowa zewnętrzna |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SATA II - 3 Gb/s |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Interfejs dysku | SATA I - 1,5 Gb/s |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Materiał | Aluminium |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 126 x 76 x 13 mm |
| Waga | 60 g |
| Akcesoria w zestawie | - Zewnętrzna obudowa na 2.5" HDD |