Producenci
i-tec MySafe USB 3.0 Easy SATA I/II/III HDD SSD CZARNA
Opis
Seria ADVANCE i-tec to akcesoria najwyższej klasy. Produkty te umożliwiają korzystanie z zaawansowanych technologii. Wyróżniają się nowoczesnym wyglądem oraz ekskluzywnym opakowaniem.
i-tec MySafe USB 3.0 Easy jest obudową zewnętrzną do podłączenia dysków 2,5" SATA o wszystkich pojemnościach do komputera PC, notebooka, telewizora lub innego urządzenia multimedialnego za pośrednictwem interfejsu USB, poprzez który jest również zasilana. Obudowa nadaje się również do przenoszenia danych z uszkodzonego laptopa. Podłączenie poprzez port USB 3.0 oferuje łatwy przesył danych oraz wysoką prędkość transferu danych (do 5 Gbps). Standardowo obudowa jest kompatybilna wstecz z USB 2.0.
Użycie jest bardzo proste, wystarczy włożyć dysk do obudowy, a po pierwszym podłączeniu do komputera sterowniki są instalowane automatycznie. Do szybkiego podłączenia dysku można skorzystać tylko z odrębnego adaptera w obudowie zewnętrznej lub można bezpiecznie umieścić dysk w obudowie wykonanej z tworzywa.
Dane techniczne
| Typ | Obudowa zewnętrzna |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SATA II - 3 Gb/s |
| Interfejs dysku | SATA I - 1,5 Gb/s |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 192 x 112 x 20 mm |
| Waga | 75 g |
| Akcesoria w zestawie | - Adapter USB 3.0 na dyski 2,5" HDD z dołączonym kablem (15 cm) |
| Pozostałe parametry | - Dioda LED, funkcja Plug & Play, zasilana przez kabel USB, automatyczna instalacja sterowników z systemu |