Producenci
i-tec MySafe USB-C 3.1 Gen. 2 Easy zewnętrzna obudowa na dysk 2,5" 9,5mm SATA I/II/III HDD
Opis
i-tec MySafe USB-C 3.1 Gen. 2 easy, zewnętrzna obudowa na dysk twardy 9.5 mm / 2.5" dla dysku I/II/III HDD SSD, interfejs USB-C 3.1 Gen. 2 z szybkością transferu danych do 10 Gbps, kompatybilny z Thunderbolt 3
i-tec MySafe USB-C Easy, zewnętrzna obudowa do podłączania dysków 2.5 "SATA do komputera, laptopa, telewizora lub innego urządzenia multimedialnego za pośrednictwem interfejsu USB-C, z zasilaczem. Możesz wykorzystać zewnętrzny dysk do migracji danych, do przechowywania danych lub jako kopię zapasową. Interfejs USB-C 3.1 Gen. 2 z szybkością do 10 Gb/s, transfer danych jest więc do dwóch razy szybszy niż poprzednia wersja. Interfejs jest kompatybilny z Thunderbolt 3.
Podłączenie jest bardzo proste, po włożeniu dysku do obudowy i podłączeniu do komputera, sterowniki instalują się automatycznie. Można też użyć samego adaptera do szybkiego połączenia z komputerem lecz dla bezpiecznego przechowywania i transportu zaleca się używać łącznie z plastikową obudową.
Dane techniczne
| Typ | Obudowa zewnętrzna |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SATA II - 3 Gb/s |
| Interfejs dysku | SATA I - 1,5 Gb/s |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 130 x 74 x 16 mm |
| Waga | 60 g |
| Akcesoria w zestawie | - Obudowa zewnętrzna 2,5" HDD ze zintegrowanym kablem USB-C (15 cm) |
| Pozostałe parametry | - Interfejs USB-C 3.1 Gen. 2 umożliwia szybki transfer danych do 10 Gb/s |