Producenci
i-tec Stacja dokująca USB 3.0 / USB-C / Thunderbolt 2x HDMI + Power Delivery 85W
Opis
- Uniwersalna stacja dokująca, kompatybilna z laptopami i tabletami ze złączami USB-C, USB-A i Thunderbolt.
- 2x HDMI z obsługą do dwóch wyświetlaczy FHD/60Hz (w tym platformy Apple M1) lub pojedynczego wyświetlacza 1440/50Hz.
- 6 portów USB, w tym 2x USB-A 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) i 4x USB 2.0, co ułatwia podłączenie wielu urządzeń USB i urządzeń peryferyjnych.
- Zapewnia do 100 W mocy dla kompatybilnych laptopów i tabletów USB-C i Thunderbolt (urządzenie hosta musi obsługiwać USB-C Power Delivery).
- GLAN Ethernet obsługuje prędkości sieciowe 10/100/1000 Mb/s, zapewniając solidne i szybkie połączenie z Internetem.
- Oddzielne wejścia i wyjścia audio 3,5 mm dla łatwego podłączenia zestawów słuchawkowych lub głośników.
- Dostępne mocowanie VESA pozwala utrzymać porządek na biurku bez kabli, a blokada K-lock zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.
Dane techniczne
| Porty we/wy | 4 x USB 2.0 Type A |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Słuchawki) |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Mikrofon) |
| Porty we/wy | 2 x HDMI Type A |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.1 Type C |
| Porty we/wy | 1 x RJ-45 (LAN) |
| Dokowanie | Tak |
| Pasuje do | Urządzenia z dostępnym portem USB-A, USB-C, USB4 lub Thunderbolt 3/4. |
| Wymagania sprzętowe | System operacyjny: Windows 10/11, macOS, Android 5 lub nowszy, Chrome OS R51 lub nowszy, Linux Ubuntu. |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 224 x 88 x 27 mm |
| Waga | 314 g |