Producenci
i-tec Stacja dokująca USB-C HDMI Dual DP Docking Station Power Delivery 100 W + i-tec Universal Charger 100 W
Opis
- Kompatybilny z laptopami i tabletami USB-C, USB4 i Thunderbolt (urządzenie host musi obsługiwać tryb DisplayPort Alt Mode).
- 2x DisplayPort++ i 1x HDMI obsługujące do trzech wyświetlaczy 4K lub jeden wyświetlacz 5K/60Hz (w zależności od wydajności laptopa). macOS obsługuje tylko jeden rozszerzony ekran.
- 6x port USB (5x USB-A, 1x USB-C) ułatwia podłączenie wielu urządzeń i peryferii USB.
- Zapewnia do 100W Power Delivery dla kompatybilnych laptopów i tabletów z USB-C, USB4 i Thunderbolt. Urządzenie hosta musi obsługiwać USB-C Power Delivery.
- GLAN Ethernet obsługuje prędkości sieciowe 10/100/1000 Mb/s i zapewnia solidną, szybką łączność z Internetem.
- Połączone wejście/wyjście audio 3,5 mm dla łatwego podłączenia zestawu słuchawkowego lub głośników.
- Kompatybilna z uchwytem VESA, który pomaga utrzymać porządek na biurku i pozbyć się kabli, oraz gniazdo K-lock dla dodatkowego bezpieczeństwa.
- Wyłącznik zasilania oszczędzający energię, aby zmniejszyć zużycie energii, gdy stacja dokująca nie jest używana.
- Uwaga: w zestawie znajduje się zasilacz o mocy 100W. Stacja dokująca może być również używana z zasilaczem USB-C dołączonym do laptopa, dlatego można ją kupić osobno bez zasilacza, pod kodem C31TRIPLE4KDOCKPDPRO.
Dane techniczne
| Porty we/wy | 2 x USB 2.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x RJ-45 (LAN) |
| Porty we/wy | 3 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo) |
| Porty we/wy | 1 x HDMI Type A |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.0 Type C |
| Porty we/wy | 2 x DisplayPort |
| Dokowanie | Tak |
| Pasuje do |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie | Ładowarka 100W |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 113 x 113 x 31,2 mm |
| Waga | 340 g |
| Pozostałe parametry |
Rozdzielczość: Urządzenie główne z obsługą standardu DisplayPort 1.2:
Urządzenie główne z obsługą DisplayPort 1.4:
Urządzenie główne z DisplayPort 1.4 z obsługą DSC:
|