Producenci
i-tec Stacja dokująca USB-C Metal Ergonomic 4K 3x Display Docking Station Power Delivery 85 W
Opis
Ergonomiczna metalowa stacja dokująca USB-C z obsługą do 3 zewnętrznych monitorów. Stacja jest kompatybilna z każdym laptopem wyposażonym w port USB-C lub Thunderbolt 3 (zintegrowany kabel o długości 60 cm jest wystarczająco długi, aby połączyć wszystkie laptopy z ekranami o rozmiarze do 15 ). Stacja dokująca zapewnia 4x porty USB, niezawodne i szybkie połączenie z sieciami firmowymi dzięki zintegrowanemu portowi LAN i mocy do 85 W. Konstrukcja stacji pozwala również na wykorzystanie jej jako podstawy do laptopa.
Dane techniczne
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type C |
| Porty we/wy | 2 x USB 2.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x RJ-45 (LAN) |
| Porty we/wy | 1 x D-Sub |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo) |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 2 x Czytnik kart |
| Porty we/wy | 1 x HDMI Type A |
| Porty we/wy | 1 x DisplayPort |
| Dokowanie | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 269 x 84 x 23 mm |
| Waga | 324 g |
| Pozostałe parametry | System operacyjny:
|