Producenci
i-tec Stacja dokująca USB-C Metal Nano 2x Display Docking Station Power Delivery100W + Charger 100W
Opis
Stacja dokująca i-tec USB-C Metal Nano 2x Display z PD 100 W + zasilacz 100W
- Niewielka metalowa stacja dokująca USB-C umożliwiająca podłączenie do dwóch zewnętrznych monitorów.
- Konstrukcja ze szczotkowanego aluminium zapewnia, że stacja dokująca jest wystarczająco trwała, aby wytrzymać częste podróże.
- 2x HDMI obsługujące do dwóch rozszerzonych wyświetlaczy 4K/60Hz.
- 2x port USB 3.2 (5 Gb/s), 2x port USB 2.0 i 1x port USB-C umożliwiają łatwe podłączanie urządzeń USB i urządzeń peryferyjnych.
- GLAN Ethernet obsługuje prędkości sieciowe 10/100/1000 Mb/s, zapewniając solidną i szybką łączność z Internetem.
- Stacja dokująca dostarcza do 100W mocy do podłączonego laptopa lub tabletu.
- Uwaga: zasilacz 100W w zestawie.
Dane techniczne
| Separator | Zasilacz |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.0 Type C |
| Porty we/wy | 2 x USB 2.0 Type A |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x RJ-45 (LAN) |
| Porty we/wy | 2 x HDMI Type A |
| Dokowanie | Tak |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 A |
| Wymagania sprzętowe | Wymagania sprzętowe: |
| Moc zasilacza | 100 W |
| Wtyczka | USB-C |
| Wymiary | 162 x 45 x 30 mm |
| Waga | 310 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Stacja dokująca
Ładowarka
|
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 152,5 x 43 x 15 mm |
| Waga | 92 g |