Producenci
i-tec Stacja dokująca USB-C Metal Nano Dock HDMI/VGA with LAN + Universal Charger 100W
Opis
i-tec USB-C Metal Nano Dock HDMI/VGA with LAN + Charger 100W
- Mała metalowa stacja dokująca USB-C, do której można łatwo podłączyć zewnętrzny monitor lub projektor
- Konstrukcja ze szczotkowanego aluminium zapewnia, że stacja dokująca jest wystarczająco trwała, aby wytrzymać częste podróże.
- Dostępne są porty HDMI i jeden VGA
- 3x port USB 3.0 i 1x port USB-C pozwalają na łatwe podłączenie urządzeń USB i peryferiów.
- GLAN Ethernet obsługuje prędkości sieciowe 10/100/1000 Mbps, zapewniając solidne i szybkie połączenie z Internetem.
- Zintegrowany port audio/mikrofon 3,5 mm umożliwia podłączenie np. zintegrowanych słuchawek z mikrofonem
- Stacja dokująca obsługuje do 100W mocy dla podłączonego laptopa lub tabletu
- Uwaga: W zestawie znajduje się zasilacz 100W
Dane techniczne
| Separator | Zasilacz |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Porty we/wy | 1 x HDMI Type A |
| Porty we/wy | 1 x D-Sub |
| Porty we/wy | 1 x RJ-45 (LAN) |
| Porty we/wy | 3 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo) |
| Porty we/wy | 1 x Czytnik kart |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.1 Type A |
| Dokowanie | Tak |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Wymagania sprzętowe | Wymagania sprzętowe:
Wymagania dotyczące Power Delivery:
Wymagania dotyczące wyjścia wideo:
System operacyjny:
|
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.3 A |
| Moc zasilacza | 112 W |
| Wtyczka | USB-C |
| Wymiary | 162 x 45 x 30 mm |
| Waga | 310 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Stacja dokująca
Uniwersalny adapter
|
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 115 x 60 x 18 mm |
| Waga | 100 g |