Producenci
i-tec Stacja dokująca USB-C Quattro Display Docking Station Power Delivery 85 W
Opis
Dane techniczne
| Porty we/wy | 2 x HDMI Type A |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.1 Type C |
| Porty we/wy | 1 x RJ-45 (LAN) |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Słuchawki) |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Mikrofon) |
| Porty we/wy | 2 x DisplayPort |
| Porty we/wy | 5 x USB 3.0 Type A |
| Dokowanie | Thunderbolt 3 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 197 x 85 x 34 mm |
| Waga | 296 g |