Producenci
i-tec Stacja dokująca USB4 Metal Dual 4K HDMI DP + Power Delivery 80W
Opis
Stacja dokująca i-tec USB4 Dual 4K HDMI DP + Power Delivery 80 W
Najnowsza i najszybsza generacja technologii USB jest już dostępna. Najbardziej wydajna stacja dokująca USB, superszybki transfer danych i obsługa rozdzielczości do 8K*.
Krystalicznie czysta jakość obrazu, szybki Internet i możliwość przesyłania danych z szybkością ponad 1 GB na sekundę, nawet przy jednoczesnym korzystaniu z wielu portów USB. Można też oczywiście podłączyć słuchawki lub sprzęt audio i naładować laptopa (80 W) wszystko przy użyciu jednego kabla.
Dzięki zintegrowanemu protokołowi DP 1.4 można podłączyć tę stację dokującą do monitora o rozdzielczości do 8K (7680 x 4320)* z częstotliwością odświeżania 30 Hz, co odpowiada rozdzielczości czterech monitorów, każdy o rozdzielczości 4K. Dzięki temu jest to idealne rozwiązanie dla grafików, analityków, programistów, montażystów filmowych oraz entuzjastów i miłośników wideo o wysokiej rozdzielczości.
Ponieważ technologia USB4 jest zgodna wstecz, stację dokującą można podłączyć nie tylko do laptopów i tabletów z interfejsem USB4, ale także ThunderboltTM 3/4 i USB-C (musi obsługiwać przesyłanie wideo). Dzięki temu stacja dokująca jest idealnym i elastycznym rozwiązaniem dla firm i użytkowników korzystających z laptopów i tabletów z różnymi portami.
*Rozdzielczość 8K musi być obsługiwana przez podłączony laptop lub tablet.
Uwaga: system macOS obsługuje tylko jeden monitor zewnętrzny
Uwaga: Zasilacz nie wchodzi w skład zestawu. Stacja dokująca może być używana z zasilaczem dostarczonym z laptopem lub można do niej dokupić osobny zasilacz, np. 100W: P/N CHARGER-C112W/UK.
Dane techniczne
| Porty we/wy | 1 x RJ-45 (LAN) |
| Porty we/wy | 1 x HDMI Type A |
| Porty we/wy | 1 x DisplayPort |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo) |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.1 Type C |
| Porty we/wy | 2 x Czytnik kart |
| Porty we/wy | 3 x USB 3.1 Type A |
| Porty we/wy | 3 x USB 2.0 Type A |
| Dokowanie | Thunderbolt 3 |
| Wymagania sprzętowe | Wymagania sprzętowe:
Wymagania dotyczące zasilania:
Wymagania dotyczące wyjścia wideo:
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 69 x 128 x 48 mm |
| Waga | 314 g |
| Pozostałe parametry |
|