Producenci
i-tec USB 3.0 adapter Metal Gigabit Ethernet, 1x USB 3.0 do RJ45 10/100/1000 Mbps
Opis
Gigabit Ethernet port to rozwiązanie oferujące lepsze parametry niż wi-fi.
Podłączając adapter do notebooka, tabletu lub PC wyposażonych w nowy konektor USB-C lub Thunderbolt 3 zyskuje się port Gigabit Ethernet oferujący szybki dostęp do sieci 10/100/1000 Mbps. Korzyść to szybki internet bez zakłóceń. Adapter nie wymaga dodatkowego zasilania. Jest kompatybilny z wieloma systemami od Windows, Mac OS do Linux. Z połączenia sieciowego Ethernet można również korzystać w systemie Android. Jednak opcja ta musi być udostępniona przez producenta danego urządzenia z systemem Android. Dostępność funkcji można sprawdzić Ustawienia połączenia sieciowego → Inne sieci (musi być Ethernet).
Dane techniczne
| Typ | LAN |
| Chipset | Realtek RTL8153 |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | Nie dotyczy |
| Standardy | 802.3az |
| Liczba anten | Nie dotyczy |
| Antena | Nie dotyczy |
| Bezpieczeństwo | Obsługa Wake-on-LAN, Jumbo frame do 9k bajtów, detekcja kabla krosowanego MDI / MDIX |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymagania sprzętowe | - Wymagania sprzętowe: Notebook, tablet, PC z wolnym portem USB |
| Akcesoria w zestawie | - i-tec USB 3.0 Gigabit Ethernet adapter z kablem (28 cm) |
| Wymiary | 130 x 100 x 20 mm |
| Waga | 37 g |