Producenci
i-tec Zasilacz Universal Charger USB-C Power Delivery PD 3.0 100W
Opis
Uniwersalna ładowarka USB-C PD 3.0 100 W
Ten uniwersalny zasilacz USB-C o mocy 100 W to doskonały wybór do zasilania dowolnego laptopa lub innego urządzenia wyposażonego w złącze USB-C, które obsługuje USB-C Power Delivery o maksymalnym zapotrzebowaniu na moc 100 W.
Napięcie jest ustawiane automatycznie zgodnie ze specyfikacją USB Power Delivery i indywidualnymi profilami w następujących krokach: 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 20 V przy maksymalnym poborze prądu 5A
Zasilacz jest bardzo lekki i przenośny; jest wyposażony w inteligentne zabezpieczenie przed przeciążeniem prądowym, przepięciem, zwarciem i przegrzaniem.
Instrukcje
- Uniwersalna ładowarka USB-C o maksymalnej mocy 100 W
- Przeznaczona do zasilania notebooków, tabletów, smartfonów i innych urządzeń wyposażonych w port ładowania USB-C.
- Napięcie jest automatycznie dostosowywane do wymagań urządzenia.
- Dostępny woltaż : 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 20 V
- Maksymalny prąd: 5A
- Konstrukcja odporna na uszkodzenia i przegrzanie
Dane techniczne
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 A |
| Moc zasilacza | 100 W |
| Wtyczka | USB-C |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Ubuntu |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| W opakowaniu |
|
| Wymiary | 162 x 45 x 30 mm |
| Waga | 310 g |
| Pozostałe parametry |
|