Producenci
iBOX Głośnik Ibox IGLSP1 Czarny
Opis
SP1 Black
Klasyczne i eleganckie głośniki w systemie 2.0 o stylowym wyglądzie wykonane z drewna, w kolorze czarnym. Doskonale prezentują się na biurku. Drewniane głośniki zapewniają ładne brzmienie dźwięku. Podłączane są do komputera kablem z wtyczką 3,5 mm. Zasilanie z sieci 240V poprzez wbudowany wewnętrzny zasilacz.
Dwa głośniki o mocy 5W każdy.
Dane techniczne
| Rodzaj | Kolumny |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Czarny |